Jadran bolji od Mladosti

Vaterpolisti Jadrana su na bazenu u Poljudu u sklopu A1 Triglav regionalne lige svladali Mladost rezultatom 10:9, i tako napokon prekinuli seriju poraza u neizvjesnim završnicama.
Jadranaši su vodili 6:4 u trećoj četvrtini, imali su prilike za prelomiti susret, ali je Mladost je ostala u priključku i početkom zadnje dionice poravnala na 8:8, pa se ušlo u neizvjesnu završnicu.
Gol odluke postigao je Jerko Marinić Kragić, minutu i pol prije kraja iz peterca. Imali su “žapci” šut za bod na samom kraju utakmice, ali je Zovićev udarac zaustavio Strujić.
Velika, važna pobjeda Jadrana protiv Zagrepčana koji u posljednje vrijeme igraju u dobroj formi. Sada će se na Zvončacu zasigurno lakše disati uoči nastavka sezone, možda im ovaj trijumf vrati samopouzdanje koje im je očito nedostajalo u nekim prethodnim utakmicama.