Jug poražen u Beogradu

Iznenađenje, veliko iznenađenje! Crvena zvezda klub danas po kvaliteti iz donjeg dijela Regionalne lige pobjedila je Dubrovčane u Zrenjaninu 11:10 u 9. kolu Jadranske lige.
Istu onu momčad koja u Ligi prvaka Europe ima šest pobjeda iz šest utakmica. Za usporebu snage i kvalitete, koeficijent na pobjedu Crvene Zvezde na kladionicama bio je 22. Kod jugaša je izostao samo Maro Joković.
Crvena zvezda je posljednji put bila bolja od Juga u finalu Final Foura u Beogradu na Banjici 2013. kada je osvojila naslov pobjedivši 7:6, ali tada su za C. zvezdu igrali ‘pravi’ igrači poput Prlainovića, D. Pijetlovića, Šefika…
Jug je u ovu utakmicu ušao s vodstvom od 4:1 na početku druge četvrtine. Na početku četvrte četvrtine domaćini su imali prednost od 9:6, potom i od 10:7. Jug se pokušao spasiti, ali više od pogotka Benića za 11:10 dvije minute i 30 sekundi do kraja utakmice, jugaši nisu ništa napravili.