Regionalna liga

Poredak i raspored: Za ostanak Grupa A Grupa B

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 Primorje EB 14 11 3 0 36 164 91 +73
2 Jug Adriatic osiguranje 14 10 2 2 32 172 116 +56
3 Radnički 14 6 4 4 22 122 118 +4
4 HAVK Mladost 14 6 1 7 19 128 127 +1
5 PVK Jadran Carine HN 14 5 1 8 16 117 143 -26
6 Mornar BS (2) 14 4 0 10 (6) 12 106 152 (+3) -46
7 Partizan (2) 13 4 0 9 (0) 12 112 136 (-3) -24
8 BVK Crvena zvezda 13 3 1 9 10 104 142 -38
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i gol razlika u međ‘usobnim utakmicama klubova koji imaju isti broj bodova)

Utakmice

01.kolo
4th Oct 14, 17:15
Mornar BS
8 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Split, Poljud
01.kolo
5th Oct 14, 20:00
Partizan
4 : 8
ZAVRšENO

Radnički
Beograd, Banjica
02.kolo
8th Oct 14, 18:15
Primorje EB
8 : 2
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Rijeka, Kantrida
02.kolo
8th Oct 14, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 10
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Dubrovnik, Gruž
02.kolo
8th Oct 14, 20:15
BVK Crvena zvezda
9 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Beograd, 11.april
03.kolo
14th Oct 14, 19:00
PVK Jadran Carine HN
11 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Herceg Novi, Škver
03.kolo
15th Oct 14, 20:15
Partizan
10 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Beograd, Banjica
04.kolo
25th Oct 14, 21:15
HAVK Mladost
16 : 8
ZAVRšENO

Partizan
Zagreb, SRC Mladost
05.kolo
5th Nov 14, 18:15
Jug Adriatic osiguranje
12 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Dubrovnik, Gruž
06.kolo
8th Nov 14, 17:15
Primorje EB
14 : 7
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
06.kolo
8th Nov 14, 19:00
Mornar BS
11 : 4
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Split, Poljud
07.kolo
16th Nov 14, 17:15
Radnički
7 : 7
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Kragujevac, SC Park
08.kolo
22nd Nov 14, 19:00
Jug Adriatic osiguranje
14 : 5
ZAVRšENO

Mornar BS
Dubrovnik, Gruž
08.kolo
23rd Nov 14, 19:15
Radnički
8 : 10
ZAVRšENO

Partizan
Kragujevac, SC Park
09.kolo
5th Dec 14, 19:30
PVK Jadran Carine HN
7 : 15
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Igalo, Institut
09.kolo
5th Dec 14, 20:15
HAVK Mladost
5 : 11
ZAVRšENO

Primorje EB
Zagreb, SRC Mladost
09.kolo
6th Dec 14, 19:15
Mornar BS
8 : 7
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Split, Poljud
10.kolo
13th Dec 14, 18:15
Primorje EB
15 : 9
ZAVRšENO

Partizan
Rijeka, Kantrida
10.kolo
13th Dec 14, 20:15
BVK Crvena zvezda
5 : 13
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Beograd, 11.april
11.kolo
10th Jan 15, 17:15
Partizan
10 : 8
ZAVRšENO

HAVK Mladost
Beograd, Banjica
12.kolo
17th Jan 15, 18:00
BVK Crvena zvezda
13 : 16
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Beograd, 11.april
13.kolo
24th Jan 15, 17:15
Radnički
8 : 8
ZAVRšENO

Primorje EB
Kragujevac, SC Park
13.kolo
24th Jan 15, 19:00
PVK Jadran Carine HN
11 : 7
ZAVRšENO

Mornar BS
Igalo, Institut
14.kolo
31st Jan 15, 18:15
HAVK Mladost
6 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Zagreb, SRC Mladost

15.kolo

16.kolo

17.kolo

18.kolo

19.kolo

20.kolo

21.kolo

22.kolo

22.kolo Za prvaka
28th Mar 15, 19:00
Partizan
12 : 6
ZAVRšENO

PVK Jadran Carine HN
Beograd, Banjica
22.kolo Za prvaka
28th Mar 15, 19:00
Primorje EB
18 : 4
ZAVRšENO

Mornar BS
Rijeka, Kantrida
22.kolo Za prvaka
28th Mar 15, 19:15
Radnički
13 : 12
ZAVRšENO

Jug Adriatic osiguranje
Kragujevac, SC Park
22.kolo Za prvaka
28th Mar 15, 20:45
HAVK Mladost
12 : 9
ZAVRšENO

BVK Crvena zvezda
Zagreb, SRC Mladost

Results by www.furkisport.hr