A2 liga

Poredak Klub Odigrane Pobjede Izjenačeno Porazi Bodovi Postignuti Primljeni Gol razlika
1 Solaris 1 1 0 0 3 12 3 +9
2 Vojvodina 1 1 0 0 3 10 4 +6
3 Budva 1 1 0 0 3 13 8 +5
4 Medveščak 1 1 0 0 3 11 6 +5
5 Nais 1 1 0 0 3 9 6 +3
6 Radnički 1 1 0 0 3 10 9 +1
7 Primorje EB 1 0 0 1 0 9 10 -1
8 Zadar 1952 1 0 0 1 0 6 9 -3
9 VD Koper 1958 1 0 0 1 0 8 13 -5
10 Cattaro 1 0 0 1 0 6 11 -5
11 VK Galeb MR 1 0 0 1 0 4 10 -6
12 Valjevo Gorenje 1 0 0 1 0 3 12 -9
(U zagradama su prikazani broj utakmica, broj bodova i gol razlika u međ‘usobnim utakmicama klubova koji imaju isti broj bodova)

Utakmice

Svi

01. kolo

02. kolo

03. kolo

04. kolo

05. kolo

06. kolo

07. kolo

08. kolo

09. kolo

10. kolo

11. kolo

01. kolo Liga
13th Oct 18, 19:00
Budva
13 : 8
ZAVRšENO

VD Koper 1958
Budva, Gradski bazen
01. kolo Liga
13th Oct 18, 19:00
Vojvodina
10 : 4
ZAVRšENO

VK Galeb MR
Novi Sad, Slana bara
01. kolo Liga
13th Oct 18, 19:45
Medveščak
11 : 6
ZAVRšENO

Cattaro
Zagreb, Svetice
01. kolo Liga
13th Oct 18, 20:00
Nais
9 : 6
ZAVRšENO

Zadar 1952
Niš, Čair
01. kolo Liga
13th Oct 18, 21:00
Solaris
12 : 3
ZAVRšENO

Valjevo Gorenje
Šibenik, Crnica
01. kolo Liga
17th Oct 18, 20:00
Primorje EB
9 : 10
ZAVRšENO

Radnički
Rijeka, Kantrida
02. kolo Liga
20th Oct 18, 18:00
Budva
U PRIPREMI

Primorje EB
Budva, Gradski bazen
02. kolo Liga
20th Oct 18, 18:30
Zadar 1952
U PRIPREMI

Medveščak
Zadar, Višnjik
02. kolo Liga
20th Oct 18, 20:00
VD Koper 1958
U PRIPREMI

Valjevo Gorenje
02. kolo Liga
20th Oct 18, 20:00
VK Galeb MR
U PRIPREMI

Nais
Makarska
02. kolo Liga
20th Oct 18, 20:15
Cattaro
U PRIPREMI

Solaris
Kotor, Nikša Bućin
02. kolo Liga
21st Oct 18, 19:30
Radnički
U PRIPREMI

Vojvodina
Kragujevac, SC Park
03. kolo Liga
27th Oct 18
Primorje EB
U PRIPREMI

VD Koper 1958
Rijeka, Kantrida
03. kolo Liga
27th Oct 18
Vojvodina
U PRIPREMI

Budva
Novi Sad, Slana bara
03. kolo Liga
27th Oct 18
Nais
U PRIPREMI

Radnički
Niš, Čair
03. kolo Liga
27th Oct 18
Medveščak
U PRIPREMI

VK Galeb MR
Zagreb, Svetice
03. kolo Liga
27th Oct 18
Solaris
U PRIPREMI

Zadar 1952
Šibenik, Crnica
03. kolo Liga
27th Oct 18
Valjevo Gorenje
U PRIPREMI

Cattaro
04. kolo Liga
10th Nov 18
VD Koper 1958
U PRIPREMI

Cattaro
04. kolo Liga
10th Nov 18
Zadar 1952
U PRIPREMI

Valjevo Gorenje
Zadar, Višnjik
04. kolo Liga
10th Nov 18
VK Galeb MR
U PRIPREMI

Solaris
04. kolo Liga
10th Nov 18
Radnički
U PRIPREMI

Medveščak
Kragujevac, SC Park
04. kolo Liga
10th Nov 18
Budva
U PRIPREMI

Nais
Budva, Gradski bazen
04. kolo Liga
10th Nov 18
Primorje EB
U PRIPREMI

Vojvodina
Rijeka, Kantrida
05. kolo Liga
17th Nov 18
Vojvodina
U PRIPREMI

VD Koper 1958
Novi Sad, Slana bara
05. kolo Liga
17th Nov 18
Nais
U PRIPREMI

Primorje EB
Niš, Čair
05. kolo Liga
17th Nov 18
Medveščak
U PRIPREMI

Budva
Zagreb, Svetice
05. kolo Liga
17th Nov 18
Solaris
U PRIPREMI

Radnički
Šibenik, Crnica
05. kolo Liga
17th Nov 18
Valjevo Gorenje
U PRIPREMI

VK Galeb MR
05. kolo Liga
17th Nov 18
Cattaro
U PRIPREMI

Zadar 1952
Kotor, Nikša Bućin
06. kolo Liga
24th Nov 18
VD Koper 1958
U PRIPREMI

Zadar 1952
06. kolo Liga
24th Nov 18
VK Galeb MR
U PRIPREMI

Cattaro
06. kolo Liga
24th Nov 18
Radnički
U PRIPREMI

Valjevo Gorenje
Kragujevac, SC Park
06. kolo Liga
24th Nov 18
Budva
U PRIPREMI

Solaris
Budva, Gradski bazen
06. kolo Liga
24th Nov 18
Primorje EB
U PRIPREMI

Medveščak
Rijeka, Kantrida
06. kolo Liga
24th Nov 18
Vojvodina
U PRIPREMI

Nais
Novi Sad, Slana bara
07. kolo Liga
1st Dec 18
Nais
U PRIPREMI

VD Koper 1958
Niš, Čair
07. kolo Liga
1st Dec 18
Medveščak
U PRIPREMI

Vojvodina
Zagreb, Svetice
07. kolo Liga
1st Dec 18
Solaris
U PRIPREMI

Primorje EB
Šibenik, Crnica
07. kolo Liga
1st Dec 18
Valjevo Gorenje
U PRIPREMI

Budva
07. kolo Liga
1st Dec 18
Cattaro
U PRIPREMI

Radnički
Kotor, Nikša Bućin
07. kolo Liga
1st Dec 18
Zadar 1952
U PRIPREMI

VK Galeb MR
Zadar, Višnjik
08. kolo Liga
15th Dec 18
VD Koper 1958
U PRIPREMI

VK Galeb MR
08. kolo Liga
15th Dec 18
Radnički
U PRIPREMI

Zadar 1952
Kragujevac, SC Park
08. kolo Liga
15th Dec 18
Budva
U PRIPREMI

Cattaro
Budva, Gradski bazen
08. kolo Liga
15th Dec 18
Primorje EB
U PRIPREMI

Valjevo Gorenje
Rijeka, Kantrida
08. kolo Liga
15th Dec 18
Vojvodina
U PRIPREMI

Solaris
Novi Sad, Slana bara
08. kolo Liga
15th Dec 18
Nais
U PRIPREMI

Medveščak
Niš, Čair
09. kolo Liga
12th Jan 19
Medveščak
U PRIPREMI

VD Koper 1958
Zagreb, Svetice
09. kolo Liga
12th Jan 19
Solaris
U PRIPREMI

Nais
Šibenik, Crnica
09. kolo Liga
12th Jan 19
Valjevo Gorenje
U PRIPREMI

Vojvodina
09. kolo Liga
12th Jan 19
Cattaro
U PRIPREMI

Primorje EB
Kotor, Nikša Bućin
09. kolo Liga
12th Jan 19
Zadar 1952
U PRIPREMI

Budva
Zadar, Višnjik
09. kolo Liga
12th Jan 19
VK Galeb MR
U PRIPREMI

Radnički
10. kolo Liga
19th Jan 19
VD Koper 1958
U PRIPREMI

Radnički
10. kolo Liga
19th Jan 19
Budva
U PRIPREMI

VK Galeb MR
Budva, Gradski bazen
10. kolo Liga
19th Jan 19
Primorje EB
U PRIPREMI

Zadar 1952
Rijeka, Kantrida
10. kolo Liga
19th Jan 19
Vojvodina
U PRIPREMI

Cattaro
Novi Sad, Slana bara
10. kolo Liga
19th Jan 19
Nais
U PRIPREMI

Valjevo Gorenje
Niš, Čair
10. kolo Liga
19th Jan 19
Medveščak
U PRIPREMI

Solaris
Zagreb, Svetice
11. kolo Liga
26th Jan 19
Solaris
U PRIPREMI

VD Koper 1958
Šibenik, Crnica
11. kolo Liga
26th Jan 19
Valjevo Gorenje
U PRIPREMI

Medveščak
11. kolo Liga
26th Jan 19
Cattaro
U PRIPREMI

Nais
Kotor, Nikša Bućin
11. kolo Liga
26th Jan 19
Zadar 1952
U PRIPREMI

Vojvodina
Zadar, Višnjik
11. kolo Liga
26th Jan 19
VK Galeb MR
U PRIPREMI

Primorje EB
11. kolo Liga
26th Jan 19
Radnički
U PRIPREMI

Budva
Kragujevac, SC Park

Results by www.furkisport.hr