Jug nastavio niz pobjeda

U utakmici desetog kola, prvog u drugom dijelu Lige, momčad Vjekoslava Kobešćaka pobijedila je momčad Budve rezultatom 14:10 (4:1, 4:1, 3:3, 3:5).

Utakmica je počela Jugovim vodstvom od 4:0. Razlika se nastavila povećavati i u drugoj četvrtini pa smo na poluvrijeme otišli s +6 (8:2). Do kraja utakmice priliku su dobili i mlađi igrači te su utakmicu priveli kraju rezultatom 14:10.

Listu strijelaca predvodili su Bogan Đurđić kod domaćina te Luka Lončar gostiju s po 3 postignuta pogotka.

Sljedeće kolo na rasporedu je već u petak, kada Jug Croatia Osiguranje gostuje u Rijeci dok je Budva gost Mornara u Splitu.

Budva – Jug CO 10:14 (1:4, 1:4, 3:3, 3:3)

BUDVA Gradski bazen Dragan Trifunović.

Suci: Nikola Arnaut i Jovan Kontić (obojica Crna Gora).

BUDVA: Radić (7 obrana), Manojlović, N. Dragović, Franeta (1), B. Mitrović (2), S. Ćetković, Vujašević (1), Đurđić (3), Kovačević (1), Popović (1), P. Ćetković (1), D. Dragović, Krivokapić (1 obrana), M. Mitrović.

JUG CROATIA OSIGURANJE: Popadić (10 obrana), Macan (2), Fatović (2), Lončar (3), Kržić, Merčep (1), Farčić, Ivanković (1), Pavličević, Perrone (1), Benić (2), Obradović (2), Vukojević, Vrlić.

Igrač više: Budva 3/7, Jug CO 4/6

Peterci: Budva -, Jug CO 1/1.