Dubrovčani pobjedom otvorili 2. kolo

Počelo je 2. kolo Premier lige. Točnije, otvoreno je dubrovačkom utakmicom Jug Adriatic osiguranja i gostiju iz Valjeva, sastava Valis Vega. Epilog – očekivan. Pobjeda, vrlo uvjerljiva domaće momčadi.

U momčadi trenera Kobešćaka svi su se igrači upisali u strijelce, s iznimkom Sergija Cabanasa i jasno obojice vratara. Utakmica je vjerojatno ispala kao nešto malo jači trening hrvatske momčadi uoči subotnjeg gostovanja u Budimpešti, kod prvaka Europe Ferencvarosa i borbe za kontinentalni Superkup. To i jest razlog što je ovaj par već u utorak odigrao svoj susret.

Nakon nepune četiri minute bilo je već 3:0, doslovno je sa svakom novom minutom prednost Dubrovčana samo rasla. Sve do konačnih +9 za domaćina.