Vojvodina potopila Mornar

Novosađani su se revanširali Splićanima koji su u prvoj utakmici slavili sa ubedljivih 10:3.

Vojvodina je na Slanoj Bari dobro odigrala prvu četvrtinu koju je dobila sa 3:2, da bi u drugoj deonici gosti uspeli da poravnaju rezultat i na poluvreme odu sa 4:4. Međutim, Novosađani su u trećoj četvrtini, koju su dobili sa 3:1, prelomili utakmicu. Nisu gosti uspeli da se rezultatski vrate u meč, pa je poslednji deo igre završen rezultatom 3:3, odnosno meč sa 10:8.

Najefikasniji igrač u domaćem sastavu bio je mladi Kristijan Šulc sa 3 pogotka, njega je pratio Ivan Gvozdanović sa dva gola, dok su po jedan postigli Prekogačić, Ćatović, Trkulja i Rogač. Za goste su po dva gola postigli Gluhaić, Ćalić, Buha i Visković.

Vojvodinu narednu utakmicu igra za dva dana na domaćem terenu protiv POŠK-a.