Od dva Jadrana bolji hercegnovski

U 11. kolu Triglav Regionalne vaterpolo lige Jadran Carine je ugostio imenjaka iz Splita i nastavio niz pobjeda u 2017. godini.

Novljani su ušli kao favoriti o ovaj meč, međutim splitski tim nije dozvoljavao lake golove. Prva četvrtina završena je minimalnom prednošću domaćina; 2:1.

U drugom periodu više golova na obje strane, ali opet minimalna prednost za Novljane. Ova četvrtina završena rezultatom 4:3 u, pa je rezultat na poluvremenu bio 6:4.

U trećoj četvrtini Jadran HN je ubjedljiviji i rješava je u svoju korist 3:1, pa je ukupan rezultat pred posljednju četvrtinu 9:5.

Posljednji period je završen 0:1 u korist gostiju, ali ito nije ugrozilo konačnu pobjedu domaćina rezultatom 9:6.

Kod domaćina istakao se Ukropina dok je kod gostiju najbolji bio Marinić -Kragić. Obojica su postigla po tri gola.