Jug i dalje bez poraza

Niti nakon četiri odigana kola Regionalne lige, Jug Croatia osiguranje ne zna za poraz. Večeras je u Gružu u sklopu četvrtog kola, poražena zagrebačka Mladost rezultatom 11:5 (5:3, 1:0, 3:1, 2:1).

Nije to bila brilijantna predstava Jugaša, ali dovoljna kako bi se upisala nova tri boda. Mladost se dobro držala do sredine prve četvrtine, čak je imala vodstvo 3:2, ali su se tada Jugaši trgli, zatvorili prilaze golu pa su Zagrepčani 13 minuta ostali bez postignutog pogotka. U tom je periodu Jug pobjegao na 7:3 i pitanje pobjednika bilo je riješeno.

Maro Joković i Paulo Obradović postigli su po tri gola, dok su Luka Lončar, Xavi Garcia, Felipe Perrone, Hrvoje Benić i Josip Vrlić po jednom slali loptu iza Marcelića. Kod Zagrepčana po jedan su gol postigli Luka Bukić, Ivan Zović, Ivan Milaković, Franko Lazić i Andrija Bašić.

Regionalna liga se nakon pauze radi reprezentativnih obveza, nastavlja petim kolom 19. studenog kada u Gruž stiže Partizan dok će Mladost ugostiti Primorje.