Još jedno slavlje na Banjici

Jugaši su prema očekivanjima upisali tri nova boda pobjedivši Crvenu zvezdu na beogradskoj Banjici rezultatom 7:16 (1:5, 1:3, 2:5, 3:3). Podsjetimo, prije dva dana na istom su bazenu igrači trenera Kobešćaka pobijedili Partizan.
Već na nakon prvih osam minuta Jug CO poveo je 1:5, a na poluvremenu prednost je skočila na + 6; 2:8.
Ostatak utakmice, trener Juga Vjekoslav Kobešćak, rotirao je momčad, rasporedivši minutažu da bi se izbjegle možebitne ozljede i kako bi se igrači odmorili za srijedu i europski nastup u Istanbulu protiv Galatasaraya.
Po tri gola za sastav Jug CO postigli su Maro Joković, Felipe Perrone i Marko Ivanković.

Ponovimo, sljedeći nastup Juga je u srijedu u 19,00 sati u Istanbulu gdje će u sklopu drugog kola Lige prvaka igrati protiv Galatasaraya.