Mladost izborila F4

Nakon uvodnog vodstva domaćina preko Vlahovića i peterca Bukića, Kragujevčani su izjednačili golovima Jelače i Martinića (2:2), ali su se do kraja prve četvrtine domaći vratili na „plus dva“, zahvaljujući Bukiću i Zoviću – 4:2.

Do odlaska na poluvrijeme Zagrepčani su udvostručili prednost (7:3), ali su Kragujevčani u nastavku susreta zaigrali nešto bolje. Uspjeli su dobiti treću četvrtinu (3:2), ali „žapci sa Save“ nisu dozvolili da im izmakne važna pobjeda.

Najefikasniji u pobjedničkoj momčadi bili su Luka Bukić i Ivan Domagoj Zović s po tri gola, koliko je postigao i Zagrepčanin u kapici Radničkog, Marko Martinić.

Mladost je ovom pobjedom iskoristila kiks Partizana protiv Mornara, pa je prestigla „crno-bijele“ na četvrtom mjestu i plasirala se na „Final four“, koji će se igrati u Dubrovniku, a osim Zagrepčana sudjeluju domaći Jug, riječko Primorje i Jadran iz Herceg Novog.