Marcelić ostavio bodove na Savi

Vaterpolisti Mladosti upisali su i drugu pobjedu u Regionalnoj ligi. Na domaćem bazenu svladali su splitski Jadran rezultatom 8:7.

Prva četvrtina protekla je u dominaciji igrača trenera Štritofa koji su mogli i uvjerljivije voditi (završilio je 3:0) da je Luka Bukić realizirao peterac u posljednjim trenucima četvrtine. Ipak gosti se vrlo brzo vraćaju u utakmicu te se u drugo poluvrijeme krenulo iz početka. Žapci niti jednom gostima nisu dopustili vodstvo, ali nisu uspjeli napraviti niti veću prednost kako bi odigrali mirnu završnicu. U posljednjem napadu vratar Mladosti, Marcelić, je izvrsnom obranom sačuvao prednost u trenucima dok su domaći imali igrača manje u plivalištu.
Najefikasniji kod Mladostaša bio je Paškvalin sa 3 gola, a kod gostiju Kragić sa 2. Svakako treba naglasiti da je Marcelić cijelim tijekom susreta bio ponajbolji Žabac u bazenu.