Rezime nedjelje – Premier liga

‘Ubitačan’ start Novog Beograda U C skupini u kojoj su u subotu ‘isprašili’ Mladost (24:7), branitelj naslova pobjednika, sastav Novog Beograda je u istom ritmu otvorio i nedjelju. Protiv Šapca su već nakon 16 sekundi igre u drugoj četvrtini vodili 8:2. Onda su očito malo ‘smanjili gas’. Pobjeda osigurana, malo štednje snage i uvjetno rečeno dopuštanje suparniku da se ‘izvuče’ s podnošljivim porazom (14:11 za Novi Beograd). Partizan bez šanse u Kragujevcu U drugoj utakmici Premier lige koja je bila na rasporedu u nedjelju, (9. X.) Partizan je gostovao u Šumadiji i nije dobro prošao kod daleko jačeg Radničkog. Domaćin je to zorno i iskazao u prvoj četvrtini koju su dobili 6:1, pa su onda sredinom druge četvrtine povećali i na 7:1, te sve što je Radničkom preostalo bilo je samo mirno održavanje prednosti. Rečeno – učinjeno. Uz to, sjajno se i branio kragujevački sastav, posebno s igračem manje, pa je tako beogradski sastav od 8 situacija s brojčanom prednošću u bazenu, samo jednom bio uspješan.