Mladost sa šest bodova iz Srbije

Nakon pobjede u Novom Sadu, Mladost je uvjerljivo svladala Radnički u Kragujevcu. Žapci su tako na izvrstan način završili prvi dio sezone u Regionalnoj ligi.

Mladostaši su od početka bili u vodstvu, koje je u prvom poluvremenu iznosilo 1-2 gola razlike.
Na početku treće četvrtine, trener domaćih mijenja golmana Šefika, a Mladost povećava svoju prednost na 4 gola.
Razlika u fizičkoj pripremljenosti i kvaliteti igre dolazi do izražaja, pa Žapci ostvaruju vrlo uvjerljivu pobjedu s rezultatom 10:5.
Obrana Mladosti je odradila odličan posao, s ponovo vrlo sigurnim Marcelićem na golu. Trener Hrestak može biti zadovoljan i igom u napadu, budući se čak 8 igrača upisalo u strijelce. Paškavalin i Valečić su zabili 2 gola, a Bukić, Milaković, Dašić, Bašić, Pavičić i Vlahović po 1 zgoditak. Kod Radničkog je 3 gola dao bivši mladostaš Marko Martinić.

Ovom pobjedom ekipa sa Save napravila je niz od 4 uzastopne pobjede i prvi dio natjecanja regionalne vaterpolo lige završila na 5. mjestu s 18 bodova.

Slijedi više od dva mjeseca pauze u klupskom natjecanju, nakon čega će Žapci nastaviti borbu za 4. mjesto koje trenutno drži Partizan s istim brojem bodova kao i Mladost.