Šabac bolji od Partizana

U Srbiji je u nedjelju navečer odigrana utakmica tamošnjeg prvenstva ili Super lige Srbije, ali koja se ujedno računa i za Premier ligu, skupina B (Istok), podgrupa 1. U tom se društvu nalaze podsjetimo Novi Beograd, Partizan i Šabac Eliksir, a sastala su se upravo dva posljednje spomenuta kluba.

Partizan je službeno bio domaćin, ali zbog problema sa svojim bazenom, susret se odigrao u Obrenovcu. Utakmica je u najmanju ruku bila izjednačena. Gosti su istina došli do dva gola prednosti sredinom utakmice (6:4 za Šabac), ali već u sljedećoj odnosno trećoj četvrtini je Partizan uspio izjednačiti i sve vratiti, kako se kaže, na početak (8:8).

Još je sredinom zadnje četvrtine bilo neodlučeno (10:10), da bi se tada Šabac s dva uzastopna gola odvojio na 12:10. Do kraja je Partizan uspio ublažiti poraz (strijelac Nikita Krug za 11:12). Doduše, bilo je to minutu i pol do kraja utakmice, ali rezultat se više nije mijenjao.