Partizan na Banjici ispustio F4

Vaterpolo klub Partizan poražen je u pretposlednjem kolu regularnog dela sezone regionalne Triglav lige od Mornara rezultatom 6:5 (2:2, 3:0, 0:1, 1:2), prepustivši tako zagrebačkoj Mladosti četvrto mesto na tabeli.
Ekipa Vladimira Vujasinovića nastupila je u oslabljenom sastavu ali je poraz od Mornara i pored toga iznenađujuć, posebno ako se uzme u obzir način na koji je Partizan otvorio večerašnji meč.

Crno-beli su posle nepunog minuta igre imali dva gola prednosti zahvaljujući Asanoviću i Subotiću ali je u nastavku meča počelo da “škripi” u napadu.
Mornar je do odlaska na odmor preokrenuo rezultat i poveo sa tri gola razlike, a u nastavku je loša realizacija crno-belih omogućila gostima iz Splita da uz jedan gol stave pečat na neočekivanu pobedu.

Partizan je usled večerašnjeg poraza izgubio četvrto mesto na tabeli koje je preuzela zagrebačka Mladost pobedom nad Radničkim iz Kragujevca.
Na taj način crno-beli su praktično ostali bez šansi za plasman na fajnal-for koji je do skoro delovao kao izvestan.