Dubrovčani sve riješili u uvodnim minutama

Jug Adriatic osiguranje i Mornar u subotnje su rano poslijepodne odigrali prvu utakmicu 6. kola Premier lige. Susret koji je okončan odnosno riješen u biti već u prvoj četvrtini, potvrđen do kraja druge. Naime, nakon prve dionice je već bilo 6:0 za domaćina, a zamalo je i na poluvremenu bila nula u broju golova gostiju. Ipak, Bušelić je uspio s lijeve strane, 5 sekundi prije kraja smanjiti, na tada 7:1. Tu je pitanje kome pripadaju bodovi riješeno.

U ostatku utakmice u Gružu, jugaši sigurni u pobjedu vjerojatno su više u mislima imali skorašnje putovanje u Gruziju gdje u utorak igraju 3. kolo Lige prvaka protiv Dinama iz Tbilisija. To je Mornar uspio donekle amortizirati, te malo ublažiti svoj poraz.